پویش عروسی خوبان

پویش عروسی خوبان، با نیت دست‌گیری زوج‌های جوانی ایجاد شده است که برای آغاز زندگی مشترک، چشم به راه دستانی بخشنده‌اند. ما در این پویش، به مدد نگاه ولی نعمت‌مان امام هشتم، واسطه خیر خوبانیم تا مسیر سامان گرفتن جوانان مناطق محروم را به سمت آینده‌ای روشن، هموارتر کنیم.

Image

در افق نگاه این پویش بناست، به همت بنیاد کرامت امام رضا، سازوکاری فراهم کنیم تا زوج‌های مناطق محروم و آسیب دیده از بلایای طبیعی، برای شروع زندگی مشترک، دغدغه جهیزیه و مسکن نداشته باشند.
به این ترتیب که با کوشش بی‌دریغ تشکل‌های خیریه، زوج‌های جوان مناطق محروم، شناسایی و معرفی می‌شوند. سپس از محل وجوهات کمک‌های مردمی و اعتبارات مالی تولیت آستان مطهر رضوی، به فراخور مناطق مختلف جامعه هدف، اسباب جهیزیه تهیه و مسکن مورد نیاز تامین یا تعمیر می‌گردد.
تشکل‌های خیریه، از ابتدای مسیر شناسایی تا انتهای مراحل تامین و تحویل اقلام موردنیاز، در کنار بنیاد و خانواده‌های تحت پوشش قرار خواهند داشت و به تدریج، گزارش عملکرد و انعکاس خوبی خیرین، در مقاطع زمانی مختلف ارائه خواهد گردید

شرکت در پویش عروسی خوبان

۱۴۲,۰۱۵,۹۱۷ تومان
مبلغ جمع‌آوری شده از سایت
۱۱۹,۰۷۱,۲۳۱ تومان
کد دستوری*780*8888#
۸۵۰,۵۰۰,۰۰۰ تومان
شبکه فعالین خانواده رضوی
۱,۳۱۳,۰۴۰,۰۰۰ تومان
بنیاد کرامت امام رضا(ع)
۲,۴۲۴,۶۲۷,۱۴۸ تومان
مبلغ کل
۷,۰۱۶  نفر 
تعداد مشارکت‌ها
۴۰۴ زوج
تعداد زوج‌های پوشش داده شده

بازتاب پویش در شبکه های اجتماعی

 • Image
  “روزى که از پل دختر برگشتم تا روزها و هفته ها حداقل روزى یک بار از ذهن مشوشم مى گذشت که هنوز این جمعیتى که براى امدادرسانى رفته بودند، حضور دارند یا یک موج بود و ...”
  رسول طارانی
  ادامه مطلب
 • Image
  “ولله قسم شرمندگی و حسرتی برای دو تا آدم بالاتر از این نیست که بخوان برن زیر یه سقف و نتونن. ببینید رفقا من فارغ از متن‌های معمولِ پویش‌ها می‌خوام به حق نون و ...”
  ابوطالب مدنی
  ادامه مطلب
 • Image
  “ سیل ایران امسال امید خیلی از جوونای در شرف ازدواج و با خودش شست و برد. ناامیدی تو زندگی خیلی سخته مخصوصا اگه جدایی هم همراهش باشه. من نمیدونم توان شما چقدره اما...”
  سارا هوشمندی
  ادامه مطلب