جشنواره خانواده رضوی؛ فرصتی برای حمایت از ایده‌ها و تجربیات برتر در حوزه خانواده

۱۶مرداد۱۳۹۸
Image

جشنواره خانواده رضوی طراحی گردیده است تا از ایده‌ها و تجربیات موفقی که تاکنون توسط کنشگران اجتماعی یک منطقه در جهت کاهش آسیب‌های خانواده طرح‌ریزی و یا اجرا گردیده است، حمایت نماید.

به گزارش خبرگزاری تسنیم؛ فضه سادات حسینی دبیر علمی «جشنواره خانواده رضوی» با اعلام فراخوان این جشنواره گفت: جشنواره خانواده رضوی طراحی گردیده است تا از ایده‌ها و تجربیات موفقی که تاکنون توسط کنشگران اجتماعی یک منطقه در جهت کاهش آسیب‌های خانواده طرح‌ریزی و یا اجرا گردیده است، حمایت نماید. بدین ترتیب از همه کنشگران اجتماعی دغدغه‌مند در موضوع خانواده که نسبت به سطح مسائل خانواده در منطقه خود اشراف دارند دعوت می‌کند تا با بیان ایده‌های اجتماعی و ثبت آن در سایت KhanevadehRazavi.ir ما را در رسیدن به این اهداف یاری کنند.

حسینی افزود: بنیاد کرامت امام رضا علیه السلام با ارزیابی و داوری ایده‌ها و تجربیات؛ از اجرایی شدن 5 ایده برتر و توسعه 5 تجربه موفق در مناطق محروم کشور حمایت خواهد کرد.

دبیر علمی جشنواره خانواده رضوی در ادامه ضمن تشریح محورهای این جشنواره گفت: هرگونه طرح، ایده و الگوی عملیاتی؛ تجربه عملیاتی و سوابق برنامه اجرا شده؛ و یا تولیدات و محصولات آموزشی، فرهنگی و ترویجی؛ که در قالب موضوعات: تسهیل ازدواج جوانان؛ تحکیم خانواده و کاهش طلاق؛ آموزش و مشاوره خانواده؛ سبک زندگی؛ فرزندآوری و فرزندپروری، باشد در جشنواره خانواده رضوی مورد ارزیابی و حمایت قرار خواهد گرفت.

حسینی در پایان مهلت ثبت‌نام در جشنواره را 20 شهریورماه 1398 اعلام کرد.

مطالب مرتبط