مراسم عروسی 14 زوج جوان شهرستان اندیمشک برگزار شد

۱۹تیر۱۳۹۸
Image

به همت مردم، تشکل‌های مردم نهاد و حمایت بنیاد کرامت امام رضا (ع)، مراسم ازدواج ۱۴ زوج جوان در شهرستان اندیمشک برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، روز گذشته، به همت مردم، تشکل‌های مردم نهاد و حمایت بنیاد کرامت امام رضا (ع)، مراسم ازدواج ۱۴ زوج جوان در شهرستان اندیمشک برگزار شد.

در این مراسم که از ظهر سه شنبه آغاز شده بود، این زوج‌های جوان با اهدای جهیزیه‌ای که از سوی پویش عروسی خوبان تأمین شده بود، زندگی مشترک خود را آغاز کردند و گام دیگری در جهت تحقق اهداف پویش عروسی خوبان برداشته شد.

در این مراسم در کنار مردم شهرستان اندیمشک و خانواده زوج‌های جوان، سعید علیپور رئیس سازمان تبلیغات، محمد قلاوند معاون فرماندار، روح الله صادقی مدیرکل آموزش و پرورش، فرحناز بیرانوند مدیرکل سازمان بهزیستی، رضاپورشریفی شهردار، ژپلا سهراب مدیرعامل مؤسسه خیریه مریم عذرا و علیرضا نائینی مدیر دفتر ازدواج و خانواده بنیاد کرامت حضور داشتند.

هدف اصلی پویش عروسی خوبان، برداشتن موانع ازدواج جوانان در مناطق سیل زده با کمک مردم و تشکل‌های مردم نهادی است که در موضوع ازدواج فعال هستند و قرار است تا روز ولادت امام رضا (ع) این مراسم در ۲۷ شهرستان محروم و سیل زده دیگر برگزار شود.

همچنین اولین مراسم این پویش، روز یک شنبه در شهرستان کارون برگزار شد، و آغازی بود برای عملیاتی کردن یک ماه و نیم کمپین عروسی خوبان و فعالیت واحد خانواده بنیاد کرامت امام رضا (ع) که قرار است تا پایان دهه کرامت، این کمک‌ها در اختیار ۸۸۸ زوج جوان قرار گیرد.

مطالب مرتبط